Навчання косметологів

Раді вітати Вас в генеральному представництві Jouvence Eternelle [ЖЕВОНС ЕТЕРНЕЛЬ] Україна!

Швейцарський бренд Jouvence Eternelle – новинка на ринку України.

Сенсаційна розробка швейцарського вченого біохіміка Альберто Фаучі – це абсолютно новий революційний підхід до вирішення проблем старіння шкіри обличчя, шиї, зони декольте та рук, а також лікування акне і відновлення шкіри після захворювання, усунення рубців.

Основою всіх засобів є головний активний інгредієнт – екстракт культури стовбурових клітин Альпійської троянди. Стовбурові клітини вирощуються методом нової технології в світовій косметології PhytoCellTec ™ Alp Rose.
Ми надаємо повну інформацію про технології, склад і можливості в сучасній косметології. Ми познайомимо Вас з новітніми науковими розробками, які не публікуються в широких ЗМІ, зважаючи на їх високу конкурентну спроможність. Ви спробуєте на собі вплив найсучасніших засобів, що виробляються обмеженою кількістю і доступних тільки в декількох країнах світу.

Навчання складається з теорії та практики. Кожен фахівець має можливість у процесі навчання відчути на собі дію професійного і домашнього догляду.

Jouvence Eternelle дає можливість отримати швидкий візуальний ефект і пролонговану дію.
Для любителів ін’єкційної косметології салонні процедури і засоби для домашнього догляду від Jouvence Eternelle будуть чудовими помічниками в захисті від фотостаріння, для антиоксидантної терапії, позбавлення назавжди від пігментних плям будь-якого походження, купероза, для створення красивого фарфорового кольору обличчя, формування якісного бар’єрного шару

Шкіра верхньої повіки, як вже давно відомо, після закінчення дії ін’єкції ботулотоксину втрачає свою еластичність. При регулярному щоденному домашньому догляді двома засобами від Жевонс Етернель – Відновлюючий комплекс навколо очей «ЕЛПАЙН РІПЕА» і Заспокійливий крем для шкіри навколо очей «ЕЛПАЙН СМУССЕ», шкіра верхньої повіки не втрачає еластичність незалежно від віку.

Для шанувальників безін’єкційних методів Jouvence Eternelle є безальтернативним засобом для щоденного яскравого ліфтингового ефекту без зміні індивідуальних рис обличчя. У кожному флаконі у формі приємного догляду укладені складні біопрепарати для антиоксидантної терапії, захисту від фотостаріння, позбавлення назавжди від пігментних плям будь-якого походження, від купероза, для створення красивого фарфорового кольору обличчя, формування якісного бар’єрного шару епідермісу і істотного уповільнення процесів старіння власних тканин шкіри обличчя, шиї і зони декольте.

Основа всіх засобів – рослинні стовбурові клітини Альпійської троянди, які відповідають епігенетичному фактору власної епідермальної стовбурової клітини. Таким чином, щодня наносячи приємні засоби, Ви омолоджуєте власні стовбурові клітини, коректно стимулюючи їх ділитися і утворювати власні тканини, а також заповнюєте “порожнечі”, які вже утворилися фітостволовими клітинами, відповідними власним тканинам.

Для шанувальників радикальних косметологічних процедур – пілінгів і лазерних процедур, Jouvence Eternelle є ще й «швидкою допомогою» – засобом для якнайшвидшого відновлення якісного бар’єрного шару і захистом від згубного впливу УФ-променів.

Жевонс Етернель – це революція в сучасній косметології. Завдяки тому, що косметичні засоби виробляються тільки в одній маленькій лабораторії в Швейцарії невеликими партіями, ці засоби не продаються на просторах інтернету і магазинах, не рекламуються в широких ЗМІ. Косметичні засоби Жевонс Етернель широко відомі лише у вузьких колах. Вартість препаратів в Україні тимчасово в 2-3 рази менше, ніж в США і Швейцарії

PhytoCellTec ™ Alp Rose – передова технологія в Європі і Америці, якою користуються знаменитості, які цікавляться ексклюзивними новинками від кращих світових біологів.

Зустрітися особисто з тим, що в майбутньому стане основним засобом на ринку косметологічних послуг для відновлення зів’ялої краси і збереження вічної молодості шкіри.

ФОРМА РЕГІСТРАЦІЇ

Поля з позначкою * обов’язкові для заповнення.


Джерело інформації про новий бренд