Історія

Назва бренду Jouvence Eternelle є не випадковою, адже в перекладі з французької мови вона означає «Вічна молодість». Всі формули для косметичних засобів бренду створив відомий швейцарський вчений хімік-біолог Альберто Фаучі.Alberto fauchi_jouvence eternelle

Доктор Альберто Фаучі називає бренд Jouvence Eternelle своїм «молодшим улюбленим дітищем»

Багато років швейцарські вчені вивчають вплив епігенітічного фактора стовбурових клітин рослин на стовбурові клітини різних органів і тканин людського організму.

Стовбурові клітини рослин – революція в сучасній косметології.

Вони сповільнюють старіння шкіри і ефективно стимулюють регенерацію тканин завдяки впливу епігенетичного фактора.

В результаті багаторічних досліджень, сучасних наукових відкриттів, а також багатого досвіду і блискучих досягнутих результатів, доктор Альберто Фаучі вперше в історії світової косметології, створив безін’єкційній догляд  для відновлення молодості шкіри і зупинки процесів старіння, під назвою Jouvence Eternelle [Жевонс Етернель].

Основою всіх засобів є інноваційний комплекс PhytoCellTec ™ Alp Rose – запатентована технологія культивування стовбурових клітин Альпійської Троянди. Творці даної технології удостоєні Нобелівської премії.

«Я давно зрозумів, що в природі є все необхідне для молодості, краси і здоров’я, залишається це тільки знайти, і за допомогою знань втілити в склад, яким зручно і легко користуватися» А. Фаучі

«Все життя я присвятив науковій роботі для збереження, продовження та відновлення молодості шкіри. Жінки нетерплячі і хочуть бачити швидкий результат. Мені вдалося створити засоби Jouvence Eternelle, що володіють швидким безпечним ефектом і пролонгованою дією» А. Фаучі

«Косметологія засліплена вірою в могутність ін’єкцій. Ці методики лише тимчасово і візуально усувають зморшки на поверхні епідермісу, посилюючи внутрішні вікові зміни. У сучасній косметології немає віри у власні відновлювальні сили організму за допомогою унікальних властивостей рослин, тому що результати наукових досягнень в цій сфері не поширюється в ЗМІ. Тема фотостаріння вилучена зі свідомості жінок і цілорічній захист від сонячних променів не асоціюється з красою і молодістю шкіри. Для відновлення епідермісу проводяться агресивні процедури, які змушують стовбурові клітини стресово ділитися, тим самим паралізуючи її остаточно, що відбивається неминучими пігментними плямами на обличчі в результаті агресивних «омолоджуючих» маніпуляцій. У всі часи жінки, що захищають обличчя за допомогою капелюшка і парасольки від фотостаріння, залишалися довше молодими. Досить захистити шкіру від фотостаріння – пошкодження власних стовбурових клітин і активізувати їх життєдіяльність – «виробництво власного будівельного матеріалу» тканин, щоб відновилося синтезування колагену і еластину, з’явився втрачений тургор і процеси старіння зупинилися».

Альберто Фаучі.

Jouvence Eternelle – унікальний Космецевтичний комплекс для епігенетичної терапії та профілактики у вигляді приємних косметичних засобів, що володіють феноменальною омолоджуючою дією, активізують оновлення і омолодження власних тканин, одночасно захищають від фотостаріння і усувають пігментацію, купероз і зморшки на шкірі обличчя, створюючи чисту, однорідну текстуру шкіри фарфорового кольору.