Унікальна технологія

ОСНОВНИЙ І САМИЙ ЦІННИЙ ІНГРЕДІЄНТ PhytoCellTecтм Alp Rose 

PhytoCellTecтм Alp Rose – це косметичний інгредієнт, одержаний зі стовбурових клітин Швейцарської альпійської троянди. Її вічнозелені листя особливо стійкі до сильного УФ-випромінювання і дії екстремально низьких температур.

АЛЬПІЙСЬКА ТРОЯНДА

Альпійська троянда – чагарник, який росте у високогір’ї швейцарських Альп росте на висоті 1500 – до 3200 м над рівнем моря. Його вічнозелені листя особливо стійкі до сильного УФ-випромінювання, а також екстремально сухого і холодного клімату. Міцні листя рослини зберігають свій глянсовий зелений вигляд навіть після весняного танення снігу. Цей феномен пов’язаний з наявністю в листі альпійської троянди особливого захисного білка — дегидрина.

 

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ РОСЛИН – ДЛЯ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ШКІРИ

 

Дослідники Mibelle Biochemistry протягом багатьох років досліджують властивості альпійської троянди і її особливих захисних речовин, зокрема – утримуючого воду дегидрина. Інноваційна технологія PhytoCellTecтм була використана для розробки складу стовбурових клітин листя, який забезпечує догляд за сухою і пригнобленої шкірою, і ефективно захищає клітини шкіри — PhytoCellTecтм Alp Rose.

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

В ході обширних досліджень фахівці Mibelle Biochemistry довели, що PhytoCellTecтм Alp Rose підвищує життєздатність і продовжує життя стовбурових клітин шкіри. Цей склад зміцнює шкірний бар’єр, забезпечуючи кращий захист шкіри від навантажень, пов’язаних з кліматичними умовами.

ЗАХИСТ ЕПІДЕРМАЛЬНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ВІД ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ УФ-ПРОМЕНІВ

В ході експерименту культури епідермальних стовбурових клітин обробляли складом PhytoCellTecтм Alp Rose, в той час як інші клітини залишали необробленими. Після цього культури піддавали дії ультрафіолетових променів діапазонів А і В. Потім вимірювали ефективність колониутворення стовбурових клітин. Результати показали, що УФ-випромінювання значно знижує ефективність колониеобразования. Обробка складом PhytoCellTecтм Alp Rose підвищувала ефективність колониутворення, тобто життєздатність, і забезпечувала значний захист від УФ променів.
В ході експерименту культури епідермальних стовбурових клітин обробляли складом PhytoCellTec<sup>тм</sup> Alp Rose, в той час як інші клітини залишали необробленими. Після цього культури піддавали дії ультрафіолетових променів діапазонів А і В. Потім вимірювали ефективність колониутворення<em> </em>стовбурових клітин. Результати показали, що УФ-випромінювання значно знижує ефективність колониеобразования. Обробка складом PhytoCellTec<sup>тм</sup> Alp Rose підвищувала ефективність колониутворення, тобто життєздатність, і забезпечувала значний захист від УФ променів.

ЯК ВИНИКЛА ТЕХНОЛОГІЯ PhytoCellTecтм?

У кожній рослині є стовбурові клітини. Але, на відміну від людей, кожна клітина рослини має потенціал перетворитися «назад» у стовбурову клітину і вирости в повністю нове, повноцінне рослина. PhytoCellTecтм — це назва нової біотехнології, яку дослідники Mibelle Biochemistry успішно застосовують для створення та культивування стовбурових клітин рослин. При цій технології, в спеціальних умовах індукують зростання клітин калюсу в відібраної тканини рослини. Такі калюсні клітини являють собою недиференційовані клітини рослини або, іншими словами, стовбурові клітини. На наступному етапі такі стовбурові клітини культивуються в спеціальних біореакторах, в результаті чого вдається отримати достатню кількість стовбурових клітин рослин.

Про ТЕХНОЛОГІЇ PhytoCellTecтм

PhytoCellTecтм  — інноваційна біотехнологія для культивування стовбурових клітин рослин, що відкриває нові можливості для виробництва ефективної косметики.

Часто рідкісні рослини або ті, що знаходяться на межі зникнення, відносяться до зникаючих видів, містять особливо цінні інгредієнти, однак, збір таких рослин для застосування в косметиці заборонений. Тепер, завдяки інноваційній технології PhytoCellTecтм, стало можливим використовувати у виробництві косметичних засобів навіть такі унікальні компоненти.

Для виробництва великих кількостей високоякісних інгредієнтів досить навіть зовсім невеликого обсягу рослинного матеріалу: таким чином, технологія PhytoCellTecтм ефективно сприяє сталому розвитку біосфери. Згодом на основі цієї ж технології були розроблені високоактивні косметичні компоненти. Всі активні речовини PhytoCellTecтм повністю створені на основі рослин і сприяють сталому розвитку зникаючих видів флори.

У 2008 році лабораторія Mibelle Biochemistry представила PhytoCellTecтм Malus Domestica – перший активний інгредієнт на основі стовбурових клітин рослин, який відразу викликав інтерес у всьому світі. На найбільшій в історії конференції Організації Об’єднаних Націй зі сталого розвитку “Ріо+20”, технологія була представлена Виконавчим директором лабораторії Mibelle Biochemistry Доктором Фредом Зюлі. PhytoCellTecтм була визнана екологічної та революційної у створенні ефективних натуральних косметичних компонентів.

Доведено, що PhytoCellTecтм уповільнює старіння шкіри за рахунок захисту найбільш цінних клітин шкіри – стовбурових клітин, що продовжує молодість шкіри і надає їй більш красивий і здоровий вигляд.