Унікальна технологія PhytoCellTecTM Alp Rose

ОСНОВНИЙ І САМИЙ ЦІННИЙ ІНГРЕДІЄНТ PhytoCellTecтм Alp Rose 

PhytoCellTecтм Alp Rose – це косметичний інгредієнт, одержаний зі стовбурових клітин Швейцарської альпійської троянди. Її вічнозелені листя особливо стійкі до сильного УФ-випромінювання і дії екстремально низьких температур.

АЛЬПІЙСЬКА ТРОЯНДА

Альпійська троянда – чагарник, який росте у високогір’ї швейцарських Альп росте на висоті 1500 – до 3200 м над рівнем моря. Його вічнозелені листя особливо стійкі до сильного УФ-випромінювання, а також екстремально сухого і холодного клімату. Міцні листя рослини зберігають свій глянсовий зелений вигляд навіть після весняного танення снігу. Цей феномен пов’язаний з наявністю в листі альпійської троянди особливого захисного білка — дегидрина.

 

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ РОСЛИН – ДЛЯ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ШКІРИ

 

Дослідники Mibelle Biochemistry протягом багатьох років досліджують властивості альпійської троянди і її особливих захисних речовин, зокрема – утримуючого воду дегидрина. Інноваційна технологія PhytoCellTecтм була використана для розробки складу стовбурових клітин листя, який забезпечує догляд за сухою і пригнобленої шкірою, і ефективно захищає клітини шкіри — PhytoCellTecтм Alp Rose.

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

В ході обширних досліджень фахівці Mibelle Biochemistry довели, що PhytoCellTecтм Alp Rose підвищує життєздатність і продовжує життя стовбурових клітин шкіри. Цей склад зміцнює шкірний бар’єр, забезпечуючи кращий захист шкіри від навантажень, пов’язаних з кліматичними умовами.

ЗАХИСТ ЕПІДЕРМАЛЬНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ВІД ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ УФ-ПРОМЕНІВ

В ході експерименту культури епідермальних стовбурових клітин обробляли складом PhytoCellTecтм Alp Rose, в той час як інші клітини залишали необробленими. Після цього культури піддавали дії ультрафіолетових променів діапазонів А і В. Потім вимірювали ефективність колониутворення стовбурових клітин. Результати показали, що УФ-випромінювання значно знижує ефективність колониеобразования. Обробка складом PhytoCellTecтм Alp Rose підвищувала ефективність колониутворення, тобто життєздатність, і забезпечувала значний захист від УФ променів.