Унікальна технологія PhytoCellTecTM

ЯК ВИНИКЛА ТЕХНОЛОГІЯ PhytoCellTecтм?

У кожній рослині є стовбурові клітини. Але, на відміну від людей, кожна клітина рослини має потенціал перетворитися «назад» у стовбурову клітину і вирости в повністю нове, повноцінне рослина. PhytoCellTecтм — це назва нової біотехнології, яку дослідники Mibelle Biochemistry успішно застосовують для створення та культивування стовбурових клітин рослин. При цій технології, в спеціальних умовах індукують зростання клітин калюсу в відібраної тканини рослини. Такі калюсні клітини являють собою недиференційовані клітини рослини або, іншими словами, стовбурові клітини. На наступному етапі такі стовбурові клітини культивуються в спеціальних біореакторах, в результаті чого вдається отримати достатню кількість стовбурових клітин рослин.

Про ТЕХНОЛОГІЇ PhytoCellTecтм

PhytoCellTecтм  — інноваційна біотехнологія для культивування стовбурових клітин рослин, що відкриває нові можливості для виробництва ефективної косметики.

Часто рідкісні рослини або ті, що знаходяться на межі зникнення, відносяться до зникаючих видів, містять особливо цінні інгредієнти, однак, збір таких рослин для застосування в косметиці заборонений. Тепер, завдяки інноваційній технології PhytoCellTecтм, стало можливим використовувати у виробництві косметичних засобів навіть такі унікальні компоненти.

Для виробництва великих кількостей високоякісних інгредієнтів досить навіть зовсім невеликого обсягу рослинного матеріалу: таким чином, технологія PhytoCellTecтм ефективно сприяє сталому розвитку біосфери. Згодом на основі цієї ж технології були розроблені високоактивні косметичні компоненти. Всі активні речовини PhytoCellTecтм повністю створені на основі рослин і сприяють сталому розвитку зникаючих видів флори.

У 2008 році лабораторія Mibelle Biochemistry представила PhytoCellTecтм Malus Domestica – перший активний інгредієнт на основі стовбурових клітин рослин, який відразу викликав інтерес у всьому світі. На найбільшій в історії конференції Організації Об’єднаних Націй зі сталого розвитку “Ріо+20”, технологія була представлена Виконавчим директором лабораторії Mibelle Biochemistry Доктором Фредом Зюлі. PhytoCellTecтм була визнана екологічної та революційної у створенні ефективних натуральних косметичних компонентів.

Доведено, що PhytoCellTecтм уповільнює старіння шкіри за рахунок захисту найбільш цінних клітин шкіри – стовбурових клітин, що продовжує молодість шкіри і надає їй більш красивий і здоровий вигляд.